Aida Dijital, Firmların Dijital ve Teknolojik yeteneklerini geliştirerek Yurtiçinde büyümenizi ayrıca Yurtdışına açılmanızı,

ihracat yapmanızı yada Yurtdışından müşteriler getirebileceğimiz çalışmalar yürüterek Dijital Reklam ve Pazarlama Danışmanlığı vermektedir.

Aida Dijital, şirketlere verimli ve etkili Dijital Reklam ve Pazarlama çalışmalarını yaparak Yurtiçinde daha da büyümesini ayrıca

Yurtdışına açılmasını sağlıyor böylece büyümelerini ve sürdürebilir karlılığına katkı sunmaktadır.

İstanbul'da Levent'te bulunan ofisimizde şirketimizin size sunduğu dijital dönüşüm hizmetleri ile karlılığınızı arttırdığımız çalışmalar;

• Yurtdışı ve Yurtiçi Dijital Reklam-Pazarlama ile Trafik ve Müşteri Kazanımı Elde Edilmesi

• Körfez Ülkeleri, Arap Ülkeleri Avrupa ve Asya'da kısaca tüm Dünyada Yeni Müşteri ve Pazarlara Ulaşma

• Web Sitesi ve Tasarımı, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret Sitesi, CMS ve CRM Yazılım Geliştirmeleri

• Sosyal Medya Stratejisi ve Yönetimi

Şirketiniz veya özel işiniz için Dijital Dönüşüm Hizmetlerimiz ile şirketinize özel verimli ve en iyi çözümü sunarak sizlerle çalışmak ve işlerinizi büyütmek için varız.

Eğer ilgileniyorsanız, telefonda veya kısa bir toplantı ile hizmetlerimizi size daha detaylı anlatmak isteriz.

Web sitemizi bu adresten ziyaret edebilirsiniz www.aidadijital.com. Sorularınız olursa aşağıda ki iletişim bilgilerimiz ile bize dönüş yapabilirsiniz.

DİJİTAL GELECEK KARLI GELECEK!Yiğit Ertem | Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Danışmanı

05326058044

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

www.aidadijital.com

Duyurular

Her yıl 1 ocak tarihinden itibaren kayıtlarını yenilemeyen elektrik fen adamlarının işlemleri yapılmayacaktır..


Yüksek gerilimden enerji alan abonelerimizin, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nca 30.11.2000 tarih ve 24246 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği’’nin 60. maddesi gereği; Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu Belgesine sahip İşletme- Bakım sorumlusu bir Elektrik Mühendisi bulundurması gerekmektedir, duyurulur.


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Memur ve işçi statü ayrımı olmaksızın önleyici, iyileştirici ve geliştirici maddeleriyle tüm çalışanları kanun şemsiyesi altına alıyor.
İş sağlığı ve güvenliği kanunu kimleri kapsamaktadır?
Kamu ve özel sektörde çalışan herkes, çırak ve stajyerler dahil kanundan yararlanabilmektedir. Kişinin bulunduğu işyerindeki çalışan sayısı ve işyeri türü kanundan yararlanmasına engel olmayacaktır. Her çalışan, iş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili uygulamalardan faydalanacak ve bütün işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturulacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve tanıtım için aşağıdaki linkten yaralanabilirsiniz.

Devamı...>>>