İŞ VE İŞÇİ BULMA
geçerli konum : İş Kategorileri > kategoriye göre iş listele >Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
  İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BAŞKANLIĞI
Bütün İşleri Listele
Web Sitesi www.iosb.org.tr
İletişim İsmi Z. Emine ANYIĞ
İletişim E-Mail insankaynaklari@iosb.org.tr
İletişim Telefonu 0212 549 26 46 - 191
Adres 1 İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Süleyman Demirel Bulvarı No:16
Adres 2 İkitelli - Başakşehir / İSTANBUL - TÜRKİYE
Bölge Türkiye
Kategoriler İdari - Yönetim
İletişim Telefonu 0212 549 26 46 - 191
den beri 01-01-1970
Geliri
Açıklama
   Powered by Joom Sky
©Copyright 2008 - 2011, Buruj Solutions

Duyurular

Her yıl 1 Ocak tarihinden itibaren
kayıtlarını yenilemeyenlerin
işlemleri yapılmayacaktır..


Yüksek gerilimden enerji alan abonelerimizin, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nca 30.11.2000 tarih ve 24246 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği’’nin 60. maddesi gereği; Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu Belgesine sahip İşletme- Bakım sorumlusu bir Elektrik Mühendisi bulundurması gerekmektedir, duyurulur.


Elektrik Mühendisleri Odası, elektrik tasarruf cihazı adı altında halkın kandırılmasına karşı ilgili otoriteleri harekete çağırdı. EMO; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Reklam Kurulu ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu`na gönderdiği yazıda İnternet`ten televizyonlara varıncaya kadar pek çok ortamda satışa sunulan elektrik tasarruf cihazlarının gerçekte bir tasarruf sağlamadığını teknik olarak ortaya koyarak, bu şekilde halkın kandırılmasına engel olunmasını istedi. Konuya ilişkin EMO Basın Bülteni`nin tam metnine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Devamı...>>>


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Memur ve işçi statü ayrımı olmaksızın önleyici, iyileştirici ve geliştirici maddeleriyle tüm çalışanları kanun şemsiyesi altına alıyor.
İş sağlığı ve güvenliği kanunu kimleri kapsamaktadır?
Kamu ve özel sektörde çalışan herkes, çırak ve stajyerler dahil kanundan yararlanabilmektedir. Kişinin bulunduğu işyerindeki çalışan sayısı ve işyeri türü kanundan yararlanmasına engel olmayacaktır. Her çalışan, iş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili uygulamalardan faydalanacak ve bütün işyerlerinde sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturulacaktır.
Ayrıntılı bilgi ve tanıtım için aşağıdaki linkten yaralanabilirsiniz.

Devamı...>>>