![Yükleniyor Etkinlikler](https://iosb.org.tr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Bu etkinlik geçti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizin katılımlarıyla, kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladık
8 Mart 2022 @ 08:00 - 17:00
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275378386_2172721699557715_1235885241008277721_n.jpg)
Programa Başakşehir Yazı İşleri Müdürü Yaprak Kahraman, Başakşehir Nüfus Müdürü Aylin Ünal, Başakşehir Kaymakamlığı Özel Kalem’i Gazal Akça, İkitelli Vergi Dairesi Grup Müdürlüğü Özel Kalem’i Aysel Kale de iştirak ettiler.
Kurumumuz, bölgemiz ve ülkemiz için çalışan, üreten, emek harcayan tüm kadınların bu anlamlı gününü en içten duygularımızla kutlarız.
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275461911_2172721746224377_8606046513150173379_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275380603_2172721729557712_1969235970447511774_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275429230_2172721979557687_6323824181122274351_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275552035_2172721659557719_4060047343657532697_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275413898_2172722099557675_6463426092703588721_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275399717_2172722089557676_4987170011561892030_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275335451_2172721612891057_5340260032664950893_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275488338_2172721426224409_5608442502181640429_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275362796_2172721476224404_131332263072479097_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275404131_2172721519557733_5756514655327645539_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275398163_2172721372891081_3781114517910602267_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275554195_2172721346224417_6407110754452173304_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275512037_2172721446224407_3530800262726841703_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275365039_2172721546224397_6973856549638210727_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275369455_2172721566224395_705963968535803650_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275376813_2172721639557721_8855111672719105671_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275378386_2172721699557715_1235885241008277721_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275350649_2172722459557639_3644024750183195384_n-300x258.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275360029_2172722446224307_6108351717122983927_n-300x253.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275362065_2172722206224331_931676806111732616_n-295x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275334123_2172722202890998_6425409320298563297_n-300x223.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275428006_2172722362890982_8422102665820572115_n-222x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275368277_2172722199557665_1693183946150556959_n-237x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275310902_2172722716224280_8640273759691870703_n-114x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275350141_2172721809557704_8281095691674161541_n-224x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275394455_2172721329557752_6928728780849071035_n-181x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275386155_2172722332890985_1506874714475859854_n-255x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275434636_2172722682890950_2595891116822065583_n-291x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275489523_2172722752890943_3783975344516218945_n-188x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275498742_2172721772891041_3606166838597035080_n-150x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275419501_2172722056224346_8099586859658636212_n-223x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275435609_2172721912891027_6593132857355041998_n-254x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275508450_2172721826224369_3493991136451116413_n-254x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275559330_2172721879557697_4955536679855962058_n-285x300.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275406114_2172721922891026_4303769126876894311_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275364330_2172722182891000_3427002956667603534_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275371104_2172722442890974_653759223496403940_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275428422_2172722229557662_2624670572359672801_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275373690_2172722109557674_8926879957222850735_n-300x238.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275428261_2172722596224292_7264169083888199208_n-300x249.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275442310_2172722486224303_7396566400537928049_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275463576_2172722556224296_2412380359392363917_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275459692_2172722329557652_7657272808079462255_n-300x239.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275486529_2172722796224272_2361733791293166188_n-300x200.jpg)
![](https://iosb.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/275494862_2172722559557629_7622758764398577925_n-300x233.jpg)