Kalite Politikası

İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Hizmet sunulan kişi, kurum ve kuruluşlara, Kanun nizam ve tahammüller çerçevesinde kaynaklarını etkin ve maksimum verimle kullanarak; yerinde, zamanında, doğru, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi amaçlamış, tüm organizasyon işlem süreçlerinin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesine yönelik, vatandaş memnuniyetini hedefleyen çağdaş ve katılımcı bir yönetim kültürünü oluşturmak ve kalitenin sürekliliğini sağlamayı hedef edinmiş bir kuruluştur.

Her zamanki önceliğimiz kalitedir. Bu amacın her aşamada önceliğinin korunmasını sağlayan temel değerlerimiz;

MİSYONUMUZ

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi; 155 kişilik deneyimli, ehliyetli kadrosuyla görev ve hizmetlerini daha saydam, katılımcı ve hesap verilebilir bir şekilde sunarak, ulusal ve uluslararası düzeyde örnek bir kurum olmayı bölge ve ülke menfaatlerini birincil vazife edinmiş yönetici, çalışan ve müteşebbisiyle bölgeyi alt ve üst yapısı tamamıyla sorunsuz işleyen, imar ile ilgili hiçbir sıkıntısı kalmamış, kendi enerjisini kendi üreten, kendi telekomünikasyon ve haberleşme sistemini aktif olarak kullanan  bir kurum olmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Yüksek yapabilirlik seviyesinde olan personeli ile, İkitelli Organize Sanayi Bölgesini, dünyanın gıpta ile baktığı bir üretim ve ticaret merkezi haline getirmeyi hedeflemektedir.

TAKIM ÇALIŞMAMIZ

Çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanlardan oluşan bir takım ile tek hedef doğrultusunda ekip çalışması yapmak.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Fark yaratabilmek için en önemli sermayemizin “İnsan” olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu sebeple insanımızın sağlığı ve güvenliği için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz.

ÇEVRE

Her koşulda, yoğun iş temposunda bile çevreye olan vazife bilincimizi yitirmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

TAAHHÜT

Katılımcımıza istenilen işi hatasız bir şekilde ve zamanında teslim eden, saygın, istikrarlı, güvenilir, dürüst, güçlü bir kuruluş olmak.

Bu değerler çerçevesinde; İOSB (İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ) olarak, çağdaş ve evrensel bir kalite sistemi oluşturmak için hedeflerimiz:

  • Kalite, koşulsuz hizmet alan memnuniyetidir. Bu amaçla, hizmet alanların istediği hizmet özelliklerine tümüyle uymayı ilke olarak benimsemektir.
  • Kalitenin sürekliliği için, çalışanların rahat, temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik etmektir.
  • Gelişmiş, en son teknolojiyi ve mevcut kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanarak sürekli gelişmektir.
  • Tedarikçileri, çalışanları ve hizmet alanları paydaş olarak görüp, onlarla ortaklaşa hareket eden bir kuruluş olmaktır.
  • Üretim esnasında gerek iç ve gerekse dış çevrenin korunmasına özen göstermektir.

Hoşgeldiniz!

Hesabına giriş yap

Yeni Hesap Oluştur

Aşağıdaki bilgileri doldurarak üye olabilirsin