Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İkitelli OSB Basın Buluşmalarının İlki Gerçekleştirildi.

15 Kasım 2020 @ 08:00 - 17:00

İkitelli OSB hem pandemi sürecine yönelik hem de genel değerlendirmeleri kamuoyunun bilgisine sunmak amacıyla basın buluşmaları gerçekleştiriyor.

Buluşmaların ilkini gerçekleştiren İkitelli OSB, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. AYDIN’ın ev sahipliğinde Türk Basınının duayen gazetecileri ve Dünya Gazetesi’nin önemli isimleri Vahap Munyar ve Hakan Güldağ’ı ağırladı.

Mahmut M. Aydın gazetecilere, pandemi sürecinde İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde alınan önlemler, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve bölgeye yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Aydın; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yaptığımız tüm çalışmaları kamuoyu ile paylaştık. Şeffaf ve kolay ulaşılır olduğumuz bir yönetim anlayışını benimsedik ve uyguladık. Çalışmalarımıza yönelik her detayı basın mensuplarımıza ulaştırdık, bölgemize yönelik soru işaretlerini giderdik. Bugünde basınımızın iki değerli ismini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Merak ettikleri konulara ilişkin soruları yanıtladık ve hedeflerimizi paylaştık. Sayın Munyar’a ve Güldağ’a teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Detaylar

Tarih:
15 Kasım 2020
Saat:
08:00 - 17:00

Hoşgeldiniz!

Hesabına giriş yap

Yeni Hesap Oluştur

Aşağıdaki bilgileri doldurarak üye olabilirsin