-
Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizin katılımlarıyla, kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladık
Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Keskin ile Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizin katılımlarıyla, kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladık
Programa Başakşehir Yazı İşleri Müdürü Yaprak Kahraman, Başakşehir Nüfus Müdürü Aylin Ünal, Başakşehir Kaymakamlığı Özel Kalem'i Gazal Akça, İkitelli Vergi Dairesi Grup Müdürlüğü Özel Kalem'i Aysel Kale de iştirak ettiler. Kurumumuz, bölgemiz ve ülkemiz için çalışan, üreten, emek harcayan tüm kadınların bu anlamlı gününü en içten duygularımızla kutlarız.